Biz Sizi Arayalım

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz. Formu doldurmanız ardından, satış ekibimiz proje detaylarını vermek üzere sizlere geri dönüş yapacaktır.
**Müşteri geri dönüşleri 08:00-21:00 arasında yapılmaktadır.

Retype the CAPTCHA code from the image
Yenile
Dumankaya İnş. San. ve Tic. A.Ş. projeleri ve Ritim İstanbul A.Ş., Dumankaya Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri Tic. A.Ş. ile Sporaktif Sosyal Tesis İşletmeciliği Ltd. Şti.’nin vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS yada SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.

DUMANKAYA İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. – RİTİM İSTANBUL A.Ş. - DUMNAKAYA OTOMATİV SAN. VE TİC. A.Ş. – DUMANKAYA PUSULA YÖNETİM HİZMETLERİ TİC A.Ş. – SPORAKTİF SOSYAL TESİS İŞLETMECİLİĞİ LTD. ŞTİ.
Ankara yolu Pendik kavşağı Dumankaya İş Merkezi, Pendik – İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 7 222 e-mail: info@dumankaya.com