Dumankaya hi-Fit

Dumankaya hi-Fit

İstanbul’ da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta!

Home Fit konsepti ile hayatı sağlık ve zindelik dolu olsun isteyen herkes burada buluşuyor.

hi-Fit, Türkiye’de ilk kez tasarlanan ayrıcalıklı konsepti ile yalnızca bir rezidans değil, her anında kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir yasam tarzı sunuyor.
Home Fit konsepti ve panoramik manzaralı stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireleri ile sağlık ve zindelik dolu bir yasam sunan hi-Fit, 28 ve 32 katlı 2 görkemli kulesi ile İstanbul’un son yıllarda büyük gelişme gösteren yerleşim merkezlerinden Bahçeşehir Esenyurt’ ta yükseliyor. Hem Atatürk Havalimanı’na hem de yapılmakta olan 3. Havalimanına yakınlığı ile çok yüksek bir “yatırım değeri” sunan hi-Fit, Dumankaya projelerine özel IQ Platformu ile her dairede spor ve sağlık ile teknolojinin kusursuz birleşimini vadediyor.

hi-Fit’in zinde hissetmenizi ve günlük yasamdan uzaklaşmanızı sağlayacak açık hava terasları sizi bekliyor.

hi-Fit’in 28 ve 32 katlı iki kulesinde dairenize taşınan spor ruhu, akıl oyunları terasından mini golfe, pilates ve yogadan açık hava spor aletlerine, dinlenme terasından gözlem terasına
kadar 17 açık hava terasında 17 aktivite ile devam edecek. İki kulenin farklı katlarına yerleştirilmiş bu açık alanlar sağlıklı yasamı kapınıza getirecek.
Mutfağınızda güzel bir kahvaltı üst katta mini golfe, oturma odanızda kitap keyfi 15. katta yogaya, yatak odanızda tatlı bir uyku 20. katta açık hava sporuna dönüşecek. Hatta kulenin performans merdivenleri bile spor alanınız olacak.