Dumankaya Mozaik

Doğanın kucağında tertemiz bir hava,
Şehrin içinde kır hayatına hoş geldiniz..

Dumankaya Mozaik, Istanbul’dan kopamayan ama her tatil dönüsü kalbinin bir parçasını o kır hayatında ya da yemyesil yaylalarda bırakanlar için tasarlandı. Dogal hayatı, tarzınıza uygun sekilde yasamanızı saglayacak farklı mimari seçenekler sunan Mozaik’te her sabah baktıkça içinizin açılacagı yemyesil bir avluya uyanacak ve manzaranızın asla kapanmaycagını bilmenin keyfini yasayacaksınız

Sancaktepe'de tıpkı bir mozaik gibi farklı parçaları bir araya getirdik ve bir bütün oluşturduk. Projenin amacı, alışılagelmiş tek tip konutlardan sıyrılmak, her zevke, her tarza hitap eden farklı mimari yapıları aynı çatı altında toplamak.

Dumankaya Mozaik, çeşitli dış cephe özelliklerinde binaları mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor. Farklı yükseklikteki binaların dış cephelerinde olduğu gibi, iç cephelerinde de farklılıklar karşınıza çıkıyor. Ferahlığı sevenler için yüksek tavanlı daireleri, siyah ve beyazın öne çıktığı modern daireleri, meşe detaylarla tuğla duvarların sıkça kullanıldığı country tarzı daireleri ve minimalizmi sevenler için İskandinav tarzı daireleri bir araya getiren Mozaik, çevresinden soyutlanmış, tek tip bir site yaşamından çok, hareketli bir şehir yaşamı vaat ediyor.

Dumankaya Mozaik spor alanlarında hobi odalarına her anınızı dolu dolu yaşamaınızı sağlayacak olanaklar sunuyor. Sosyal tesiste platesten yogaya, fitnessten basketbola dilediğiniz sporu yapabilirken hobi odalarında yağlıboyadan el işçiliğine farklı etkinliklerle zamanınızı en keyifli şekilde geçirebilirsiniz.