KAMUOYU DUYURUSU

23/09/2016 tarihli mahkeme kararıyla TMSF şirketimize kayyım olarak atanmıştır. Dumankaya Grubu faaiyetlerine TMSF yetkililerinden oluşan yönetim kurulu ile devam edecektir.

RİTİM İSTANBUL TESLİM FESTİVALİ BAŞLIYOR

Dumankaya ve Al Mazaya’nın, İstanbul’un yatırım geri dönüşü en yüksek bölgelerinden Maltepe’de konut, business center, eğlence ve alışveriş seçeneklerini bir arada sunan karma projesi Ritim İstanbul’da teslimler başlıyor.

KAMUOYU AÇIKLAMASI

Reysaş GYO A.Ş. tarafından 22.04.2016 tarihinde aşağıdaki detayda KAP'a yapılan tek kelimesi bile dogru olmayan,

BASIN AÇIKLAMASI

Basın yayın organlarında yer aldığı üzere, 18 Nisan 2016 Pazartesi günü Mali Şube Müdürlüğü’ne davet edilmeleriyle başlayan sürecin devamında, Yönetim Kurulu Üyelerimiz bugün itibariyle serbest bırakılmışlardır.

Basın Açıklaması

Basın yayın organlarında yer aldığı gibi, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, 18 Nisan 2016 Pazartesi sabahı bilgilerine başvurulmak üzere Mali Şube Müdürlüğü’ne davet edilmişlerdir.

DUMANKAYA'DA HAFTA SONU MESAİSİ YOĞUN GEÇİYOR

Deneyim paylaşımının önemine inanan bir yönetim anlayışı ile yola devam eden Dumankaya İnşaat, bu kapsamda hafta sonu gerçekleştirdiği farklı organizasyonlarla insanların zihinlerinde ve kalplerinde yer alan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

DUMANKAYA İNŞAAT “EN BEĞENİLEN” OLMAYA DEVAM EDİYOR

Bilinirlik ve Marka Algı Araştırması'nın Nielsen tarafından hazırlanan 2015 sonuçlarına göre Dumankaya, tüketici beğeni oranını 2014’e göre yükselterek yine açık ara en beğenilen inşaat şirketi oldu, spontan bilinirlikte ise akla gelen ilk iki inşaat şirketinden biri oldu.

DUMANKAYA ÖDÜLLERİ TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

Marketing Türkiye ve Akademetre’nin düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” bu yıl da sahiplerine dün akşam düzenlenen renkli bir tören eşliğinde takdim edildi.

DUMANKAYA’NIN FİNANSAL BAŞARISINA CAPİTAL’DEN ÖDÜL

Capital Dergisi’nin Ağustos 2015 sayısında yayımladığı “Capital 500-Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” araştırmasının sonuçlarına göre; Farklı kategorilerde ödüllerin verildiği tören, 16 Aralık akşamı Shangri-La Bosphorus Hotel’de düzenlendi.